O firmie

ZALPOL to polska firma powstała w 1981 roku. Firma specjalizuje się w produkcji rozet – osłonek bateryjnych – instalacyjnych, mających zastosowanie m.in. do kranów, rur, urządzeń hydraulicznych oraz ciepłowniczych.

Oferujemy również kratki wentylacyjne – kominowe, dachowe, łazienkowe i nierdzewne o wymiarach zewnętrznych 13,5 / 17,2 cm. Kratki wentylacyjne kolorowe wykonane są z blachy dachowej, wówczas kolor kratki dopasowany jest do koloru dachu lub komina. Kratki wentylacyjne nierdzewne wykonane są z blachy nierdzewnej o najwyższym połysku. Zainstalowane kratki tego typu nie ulegają starzeniu w wyniku działania promieni słonecznych, jak to jest w przypadku kratek plastikowych.

Zapraszamy do współpracy.

Szanowni Państwo

zapraszam do współpracy z polską firmą Zalpol, która powstała w 1981 roku. Specjalizujemy się w produkcji rozet bateryjnych, osłon, sitek, zaślepek umywalkowych, uchwyty (tulejki montażowych) do grzejników 3 cm i 4 cm w różnych kolorach mających zastosowanie m. in. do rur, urządzeń hydraulicznych oraz ciepłowniczych w celu zamaskowania niedoskonałości powstałych podczas remontu lub montażu. Powstała nowość rozety dzielone rozmiar 75/75 mm Fi32, FI25, FI22, FI16 oraz 50/50 mm FI25, FI22, FI16 w róznych kolorach Mając na uwadze Państwa działalność handlową to mamy wspólny cel do osiągnięcia jaką jest sprzedaż. Mam nadzieję, że uda nam się nawiązać współpracę handlową atrakcyjną dla obu stron.